O firmie

Szanowni Państwo. Jesteśmy liczącym się producentem kostki brukowej i galanterii betonowej o ugruntowanej pozycji na rynku północno-wschodniej Polski. Wysoką jakość wyrobów uzyskujemy dzięki najwyższej jakości surowcom oraz najnowocześniejszym liniom produkcyjnym.

 

Firma zapewnia transport samochodami samo-rozładowczymi o ładowności 24 ton. Dowodem wysokiej jakości jest przede wszystkim zadowolenie naszych klientów, których grono cały czas się powiększa.
W 2001 roku uruchomiliśmy trzecią linię produkcyjną.

Jeśli są Państwo zainteresowani produktami wysokiej jakości o konkurencyjnych cenach zapraszamy do współpracy !

TECHNOLOGIA- to co nas wyróżnia 

W naszej fabryce produkcja galanterii oraz kostki brukowej odbywa się za pomocą nowoczesnego parku maszynowego, w którego skład wchodzą dwie pełne linie produkcyjne sterowane nowoczesnym systemem komputerowym. Stosowana przez naszą firmę technologia produkcyjna to gwarancja wysokiej jakości końcowego produktu.

Dodatkowo gwarancją wysokiej jakości produktów są stosowane przez nas najlepszej klasy surowce. Naszymi dostawcami są tak cenione firmy jak: CEMEX Polska i REMEI Polska.

 

TRANSPORT- dla nas nie ma granic !

KEFAL Kempisty s. j. zapewnia transport wraz z rozładunkiem HDS. Jesteśmy w stanie obsłużyć zarówno klienta indywidualnego jaki i duże inwestycje. Na nasz tabor samochodowy składa się kilkanaście zestawów przewożących do 24 ton.

Orientacyjne  ilości przewożone przez  jeden skład (w zależności od rodzaju):

  • Kostka 6cm- ok. 150 m2
  • Kostka 8cm- ok. 120 m2
  • Krawężnik 15x30x100- 210 mb
  • Krawężnik 20x30x100- 168 mb
  • Obrzeże 6x20x100- 728 mb
  • Obrzeże 8x30x100- 396 mb